Logo

O nás

Etiam ut efficitur ipsum, vitae laoreet nisl. Sed et molestie orci. Curabitur ultricies lacus tellus, congue tortor feugiat at. Phasellus dolor mi, ullamcorper vel nunc et, accumsan sodales lectus. Aenean et mi sed odio gravida feugiat. Integer ut tellus velit. Morbi interdum posuere aliquam. Cras tincidunt viverra ligula. Nam scelerisque eu ligula vitae blandit. Phasellus ornare egestas enim. Nam ornare gravida justo, eu sollicitudin lectus porta non. In fringilla mauris lacinia mauris hendrerit pretium. Aenean sit amet malesuada est. Nunc a mi at sem hendrerit tincidunt eu ut neque.
Nulla tincidunt felis sit amet placerat tristique. Curabitur pretium nisl eros, et dapibus tellus accumsan eget. Ut pharetra blandit tellus, id ultricies nisl laoreet sit amet. Proin eget metus a odio malesuada accumsan.
Společnost PIROS Czech s.r.o. byla založena na počátku roku 2012 s cílem přinést nové trendy a pohledy na pole profesního vzdělávání. Otevřené semináře pořádáme v Praze a Liberci, zakázková školení však zajišťujeme na území celé České republiky. Naší specializací jsou dovednosti mezilidských vztahů a sebeřízení. Komunikace, práce se stresem a časem, řešení konfliktů, tvorba vizí a plánů, to jsou vše věci obvyklé a všední, přesto nám způsobují nemalé potíže a nejistoty.

Poslání společnosti


Naším cílem je podpora společnosti vedoucí k jejímu harmonickému a efektivnímu fungování. Pomáháme v rozvoji charakteru, kompetencí a potenciálu. Pracujeme s jednotlivci a organizacemi, které o to projeví zájem. Zaměřujeme se současně na rozvoj vlastního potenciálu. Držíme se univerzálních principů. Hledíme na ekonomickou přijatelnost pro všechny zúčastněné strany. Náš cíl realizujeme prostřednictvím workshopů, konzultací, supervizí a videoškolení.Kurzy
Kontakty
PIROS KURZY

Společnost PIROS Czech s.r.o. byla založena na počátku roku 2012 s cílem přinést nové trendy a pohledy na pole profesního vzdělávání. Otevřené semináře pořádáme v Praze a Liberci, zakázková školení však zajišťujeme na území celé České republiky. Naší specializací jsou dovednosti mezilidských vztahů a sebeřízení.

 

 

home
o nás
školitelé
služby
kurzy
kontakty

home

o nás

školitelé

pro firmy

kurzy

podmínky

kontakty

- Vyjednávání v duchu třetí alternativy

- Úspěšné řešení konfliktních situací

- Jak stresu předcházet a zvládat ho

- Sebeřízení a timemanagement pro 21. století.

Čára
© copyright Piros.cz,  webdesign & developed by 5Q, spol. s r.o.